SilesiaFun

 • Co to jest SilesiaFun?

  To portal o wszystkim tym co najciekawsze na Śląsku. Z największą bazą miejsc i zawsze aktualną ogromną bazą wydarzeń. Nie wahaj się sprawdzić!
  W tym Internetowym portalu rozrywkowo-kulturalnym skoncentrowanym na Śląsku, zajmującym się szeroko pojętą rozrywką, wyszukiwaniem i dostarczaniem informacji o interesujących miejscach, wydarzeniach i usługach, znajdziesz wszystko, co może pomóc w zaplanowaniu Twojego wolnego czasu.
 • Po co w ogóle SilesiaFun?

  Odkrywamy na nowo województwo śląskie. Pomagamy uporządkować i zgromadzić wszystko, co istotne, w jednym, wspólnym miejscu współtworzonym przez użytkowników, właścicieli/instytucje i redakcję. Chcemy dostarczać sprawdzone, aktualne i kompletne informacje o miejscach i wydarzeniach związanych z szeroko pojętą kulturą i rozrywką. Rodzinnie, czy sportowo, albo turystycznie – założeniem portalu ma być, by każdy znalazł coś dla siebie. Ogromna baza lokalizacji, oraz stale aktualizowany repertuar wydarzeń, wraz z osobistym interaktywnym kalendarzem, zadbają o to, by nic interesującego nie umknęło Twej uwadze.
 • Do czego mogę używać SilesiaFun?

  Jako użytkownik korzystaj z SilesiaFun.pl jak z wirtualnego przewodnika po najciekawszych miejscach i wydarzeniach na Śląsku. Nie pozwól, by coś Cię ominęło dodając nadchodzące imprezy do swojego kalendarza i planując wypady. Dziel się relacjami z wydarzeń, komentuj, sprawdź, czy warto odwiedzić jakieś miejsce.

  Jako właściciel korzystaj z SilesiaFun.pl jak z prostej w obsłudze platformy dającej Ci możliwość skutecznego informowania szerokiego grona użytkowników o nadchodzących w Twoim miejscu wydarzeniach. Poprzez łatwy w obsłudze formularz zadbaj o to, by informacje o Tobie i Twoich imprezach były zawsze aktualne, i by jak najwięcej osób chciało Cię odwiedzić.
 • Jak zgłosić błąd lub ciekawy pomysł?

  Formularza kontaktowego i możliwości powiadomienia nas o błędzie szukaj w stopce. Wybierając odpowiednią opcję poinformuj nas o zauważonych usterkach, zasugeruj nowe miejsca lub wydarzenia, podpowiedz co i jak możemy ulepszyć.
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies i będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce.