Do pobraniaLogotypy:

Sf_logotyp_black   Sf_logotyp_white
Sf_logotyp_bw2   Sf_logotyp_bw1

Logotypy do druku w CMYK


Mat. reklamowe:


Ulotka reklamowa A6
Folder o SilesiaFun
Plakat reklamowy A3Filmiki:


Czym jest SilesiaFun
Odliczanie do startu

Materiały prasoweSilesiaFun.pl - nowy portal internetowy o wszystkim tym co najciekawsze na Śląsku.

Skoncentrowany na Śląsku portal SilesiaFun.pl zajmować się ma szeroko pojętą rozrywką i kulturą, dostarczać informacji o interesujących miejscach, wydarzeniach i usługach na terenie Śląska, które mogą pomóc w zaplanowaniu wolnego czasu. SilesiaFun.pl łącząc w sobie aktualne informacje o wydarzeniach, największą liczbę miejsc i punktów związanych z rozrywką oraz kulturą na Śląsku wraz z innowacyjnymi rozwiązaniami ma być odpowiedzią na potrzebę uporządkowania i zgromadzenia wszystkiego co istotne, w jednym wspólnym miejscu.

Odkryć na nowo województwo śląskie...

W natłoku przepływających danych, przy braku komplementarnego źródła zbierającego potrzebne informacje z tak wielkiego i różnorodnego obszaru jakim jest województwo śląskie trudno wyłowić to, co istotne. Planowanie wolnego czasu wiąże się często z przeszukiwaniem dziesiątek stron za wpisami, które nie zawsze gwarantują pewność.

Ideą przyświecającą stworzeniu portalu jest chęć uporządkowania i zgromadzenia potrzebnych informacji w jednym, wspólnym miejscu współtworzonym przez użytkowników, właścicieli miejsc/instytucje i redakcję. To wszystko, by dostarczać sprawdzone, aktualne i kompletne informacje o miejscach i wydarzeniach związanych z szeroko pojętą kulturą i rozrywką.

W kilku prostych krokach...

Strona umożliwia m.in.: dodawanie wydarzeń, miejsc i relacji, import wydarzeń do swojego osobistego kalendarza i planowanie wolnego czasu, komunikację z innymi użytkownikami, promocję miejsc i wydarzeń. Dokonanie kilku prostych wyborów ma umożliwić znalezienie potrzebnych informacji o tym jak i gdzie spędzać wolny czas. Przy tym wszystkim można zadbać o to, by nic więcej nie umknęło naszej uwadze dzięki przypomnieniom i funkcjonalnemu, osobistemu kalendarzowi.

Dla każdego!

Internet nie jest miejscem tylko dla najmłodszych, a informacje o tym Co? Gdzie? i Kiedy? dzieje się rozrywkowo i kulturalnie mogą się przydać każdemu. Portal kierowany jest do osób w każdym wieku, tych aktywniej, i trochę mniej, korzystających z sieci. Przede wszystkim do tych, którzy nie chcą spędzać niepotrzebnie dużej ilości czasu nad wyszukiwaniem informacji o tym jak i gdzie spędzać wolny czas.

Zauważając brak miejsc w internecie, w które swe wirtualne kroki mogliby skierować rodzice z dziećmi, czy osoby aktywnie spędzające swe wolne chwile, prezentowane na SilesiaFun.pl treści mają także i im pomóc odnaleźć wydarzenia, w których mogliby wziąć udział. Rodzinne, czy sportowo, albo turystycznie - założeniem portalu ma być, by każdy znalazł coś dla siebie.

Do tego, SilesiaFun.pl chciałoby się także stać partnerem dla właścicieli/zarządców miejsc rozrywkowych, punktów kulinarnych, placówek turystycznych i sportowych, samorządów i instytucji kultury. Stworzenie i udostępnienie przyjaznej platformy agregującej wszelkie potrzebne dane o miejscach a także umożliwiającej informowanie szerokiego grona ludzi o planowanych w tych punktach wydarzeniach ma byś ważną częścią działalności portalu.

Na tym nie koniec.

Udostępnienie użytkownikom podstawowych funkcjonalności przeglądania miejsc i wydarzeń, zbierania tych informacji w swym osobistym kalendarzu, czy na profilu, wymiana opinii, relacji, wiadomości nie jest wszystkim. Jest dopiero początkiem. W planie jest anglojęzyczna odsłona, która pozwoli na korzystanie z zasobów kulturalno-rozrywkowych Śląska wszystkim zagranicznym gościom, od turystów do studentów oraz wprowadzenie wersji mobilnej dającej szansę na szybkie skorzystania z portalu poza domem.


Pobierz notatkę prasową w PDFie
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies i będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce.