Dołącz do zespołu SilesiaFun


Redaktorzy, recenzenci, blogerzy

SilesiaFun.pl to nie tylko imprezowa mapa Śląska i zawsze aktualne kalendarium - portal daje wiele możliwości w zakresie komentowania i recenzowania wydarzeń, blogowania czy dzielenia się swymi pasjami na inne sposoby. Każdy użytkownik dostaje do dyspozycji własne konto, na którym gromadzi wszystkie swoje teksty i inne materiały.
Jeśli chcesz jednak zaznaczyć swoją obecność w sposób szczególny, masz zadatki na dziennikarza lub chcesz zdobyć doświadczenie, możesz liczyć na naszą pomoc! Możemy zaoferować wejściówki, karnety, backstage pass’y i inne formy wsparcia, w zamian oczekujemy tylko ciekawej treści - relacji, wywiadu z artystą, recenzji.
Jesteśmy otwarci na wszelki propozycje - to Ty decydujesz, o czym chcesz pisać, w jakiej formie i kiedy - my dajemy Ci przestrzeń, zaś Ty robisz z nią, co chcesz.

Fotografowie

Pasjonuje Cię fotografia albo zaczynasz bawić się z kamerą i programem do montażu? Myślisz o dziennikarstwie telewizyjnym lub radiowym? Szukasz nowej przestrzeni, która pozwoli Ci dotrzeć do odbiorców? SilesiaFun znowu okazuje się pomocą!
W zamian za fotorelacje oferujemy wejściówki, karnety i akredytacje prasowe. Młodym artystom dajemy spersonalizowane konto, na którym gromadzą oni całość swojej twórczości.
Najaktywniejsi współpracownicy otrzymają też komplet wizytówek z adresem ich konta w ramach portalu SilesiaFun.pl

Właściciele firm, menedżerowie

Pragniemy wychodzić naprzeciw właścicielom ciekawych miejsc, by pomóc im je wypromować, a tym samym wypromować nasz region. Każdy, czy to właściciel małej kawiarenki czy zarządca sieci obiektów, na start otrzymuje możliwość darmowego prowadzenia profilu swojego miejsca w naszym portalu. Wystarczy zarejestrować się i dodać swoje miejsce, a jeśli jest już ono w naszej bazie, można szybko przejąć nad nim kontrolę, kontaktując się z nami. Zaraz potem można za darmo wprowadzać informacje o wydarzeniach, zdjęcia, opis, dane kontaktowe. Przyłącz sie i korzystaj z darmowej reklamy, jakiej nie daje nikt!

Jeśli jednak macie Państwo inne pomysły, w których widzicie pole do wspólnego działania z nami, takie jak np. współorganizacja wydarzeń, objęcie patronatem medialnym, wizyta naszego redaktora/fotografa na organizowanym przez Państwa evencie - jesteśmy do Państwa dyspozycji.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies i będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce.