miejsce

kategoria: Kluby

Adres: Matejki 3 , Katowice

www: www.klubgenesis.pl
email: katowice@klubgeklubgenesis.pl
tel: +48 602 717 122

Klub genesis w Katowicach powstał w 2001r. jako pierwszy tego typu klub na południu Polski. W następnej kolejności powstawały kluby genesis w Częstochowie i Zakopanem. Obecnie to sieć modnych i oryginalnych klubów dla ludzi lubiących dobrą zabawę na poziomie. Przy łagodnych dźwiękach niezapomnianych przebojów masz okazję poznać smak doskonalej zabawy. Doskonale przyrządzone potrawy podane w perfekcyjnej oprawie to element którego nie znajdziesz w żadnym klubie. W klubie znajdą Państwo 2 bary,wygodne i przestronne loże, klimatyzację, ekran TV oraz to co najważniejsze - parkiet,  na którym muzyka kreuje rytm doskonałej zabawy. Godziny otwarcia: piątek - sobota: 21:00 - 5:00

wydarzenia

Wiesz coś o planowanych wydarzeniach w tym miejscu?
Nie możesz dodać wydarzeń do tego miejsca, ponieważ ma ono już właściciela. Poproś jednak właściciela miejsca (zostawiając komentarz poniżej), by uaktualnił kalendarz wydarzeń.

podziel się opinią

Nikt jeszcze nic nie napisał o tym miejscu.  Możesz być pierwszy!

skomentuj

lokalizacja

działo się

Brak zdjęć związanych z wydarzeniami w tym miejscu

bywalcy

+
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies i będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce.