POST

Seans marzeń

data publikacji: 07.03.2013 16:12
23cdf8e69c1f8518a8a89cae282d7ab0
Czasem marzę o przeniesieniu się w świat kina niemego. W świat filmu, który nie był tylko wyświetlaną fikcją, a prawdziwymi wydarzeniami. W świat skrajnie reagującej widowni i muzyki płynącej z głębi instrumentów.

Kinoteatr RIALTO postanowił zagrać rolę dobrej wróżki. Nie tylko ja, ale wiele stolików i pełen balkon miłośników Chaplina - wszyscy stanęliśmy przed kinowym symbolem. Charlie - jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w historii kinematografii podjął się w filmie "Brzdąc" niemałego wyzwania. Postanowił zaopiekować się znalezionym niemowlakiem. Czyste serce włóczęgi, komiczne sytuacje i rodząca się więź były perfekcyjnie otoczone muzyką na najwyższym poziomie w wykonaniu Contemporary Noise Sextet.

Czarno - białe kino z muzyką na żywo... tak. Tego mi było trzeba. Wszystkim marzycielom polecam uważne wpatrywanie się w wydarzenia na SilesiaFun. Może spełnicie także swoje sny. :-)
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies i będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce.