SilesiaFun - o co tu chodzi?

1/9 Lista wydarzeń >>>

Menu główne

Nasza strona główna w całej okazałości. Poznajcie 6 kategorii rozrywki jakie czekają na Was na SilesiaFun.pl: Imprezowo, Kulinarnie, Kulturalnie, Aktywnie, Rodzinnie i Turystycznie. Przez najbliższe dni pokażemy Wam jak planować rozrywkę z portalem i powiemy jak SilesiaFun zmieni Wasze życie!

10

Menu górne

Duże menu z kafelkami z 1-szej strony na podstronach zostało zastąpione mniejszym bardziej czytelnym, i co ważne, kilkupoziomowym menu. W zakładce "miejsca" znajdziecie kilka tysięcy zweryfikowanych adresów ciekawych miejsc z kilkudziesięciu kategorii. To menu pozwoli Wam nad nimi zapanować.

11

Panel użytwkownika

Dla zarejestrowanych użytkowników mamy sporo fajnych funkcji. Nie zdradzimy wszystkiego dzisiaj, ale skoro omawiamy górę strony, to nie możemy nie wspomnieć o szybkim menu z wydarzeniami w Twoim własnym, inteligentnym kalendarzu czy powiadomieniach od znajomych...

12

Menu górne

Wydarzenia także pogrupowaliśmy zgodnie z przyjętymi 6-cioma kategoriami, ale nie ma tu już, jak w miejscach, dodatkowego pod-menu. Kliknij na wydarzenia, wybierz kategorię i...

13
1/9 Lista wydarzeń >>>
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies i będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce.